JBL FLIP 3 BLACK:

JBL FLIP 3 BLACK

SKU
JBLFLIP3BLK

JBL Flip 3 е следната генерација во наградуваната Flip серија. Тој е сеопфатен пренослив Bluetooth звучник кој испорачува изненадувачки моќен стерео звук. Овој ултра компактен звучник има 3000mAh Li-ion батерија со можност за полнење која нуди 10 часовна непрекината, високо квалитетна стерео аудио изведба.

Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

JBL Flip 3 е следната генерација во наградуваната Flip серија. Тој е сеопфатен пренослив Bluetooth звучник кој испорачува изненадувачки моќен стерео звук. Овој ултра компактен звучник има 3000mAh Li-ion батерија со можност за полнење која нуди 10 часовна непрекината, високо квалитетна стерео аудио изведба.

Производител
JBL
Weight
No
EAN code
6925281904363
End of life
No
Боја
црна
Бои
No
Speaker connectivity
3.5 mm, Bluetooth
iPhone компатибилност
No
iPad компатибилност
No
iPod Compatibility
No
Mac компатибилност
No
Apple TV compatibility
No
Apple Watch compatibility
No
Compatibility iOS
No
Compatibility
No
Поддржани аудио формати
No
Compatibility AirPlay
No
PlayDirect
No
DLNA
No
Power
No
Transducers
No
Amplifier
No
Impedance
No
Frequency
No
Signal-to-noise
No
Батерија
No
Wired Connection
No
Wireless connection
No
Driver
No
Димензија и тежина
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No