JBL GO3 Pink

SKU
JBLGO3PIK

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
EAN code
6925281975677
Боја
Nicki Pink
Големина
No
Бои
Light Pink
Speaker connectivity
Bluetooth

Product declaration