JBL JR 300 BT Bluetooth слушалки - плави

SKU
JBLJR300BTUNO
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

AirPods Pro (2nd generation) with MagSafe Case (USB_C)
AirPods Pro (2nd generation) with MagSafe Case (USB_C)
Special Price 18.490 МКД
Regular Price 20.390 МКД

Достапен производ

AirPods with Charging Case
AirPods with Charging Case
Special Price 9.490 МКД
Regular Price 10.790 МКД

Достапен производ

AirPods (3rd gen) with Lightning Charging Case
AirPods (3rd gen) with Lightning Charging Case
Special Price 13.590 МКД
Regular Price 14.590 МКД

Достапен производ

AirPods (3 gen.)
AirPods (3 gen.)
Special Price 14.290 МКД
Regular Price 15.290 МКД

Достапен производ

Apple EarPods with Lightning Connector
Apple EarPods with Lightning Connector
Special Price 1.190 МКД
Regular Price 1.390 МКД

Достапен производ

EarPods (USB-C)
EarPods (USB-C)
1.390 МКД

Достапен производ

AirPods Max - Space Gray
AirPods Max - Space Gray
Special Price 37.990 МКД
Regular Price 39.190 МКД

Достапен производ

Apple Earpods with 3.5mm Headphone Plug (2017)
Apple Earpods with 3.5mm Headphone Plug (2017)
1.390 МКД

Достапен производ

Детали

Легендарниот звук на JBL е дизајниран да ја ограничи јачината на звукот под 85dB со што ги прави безбедни дури и за најмладите љубители на музиката.
Децата ќе уживаат во безжична врска до 15 метри оддалеченост, а лесни се и за ракување со кои не е потребна помош од возрасните.
Перничињата за уши и рамката за глава се дизајнирани со кул бои.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
Големина
No

Product declaration