JBL JR 300 BT Bluetooth слушалки - плави

SKU
JBLJR300BTUNO

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Легендарниот звук на JBL е дизајниран да ја ограничи јачината на звукот под 85dB со што ги прави безбедни дури и за најмладите љубители на музиката.
Децата ќе уживаат во безжична врска до 15 метри оддалеченост, а лесни се и за ракување со кои не е потребна помош од возрасните.
Перничињата за уши и рамката за глава се дизајнирани со кул бои.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
Големина
No

Product declaration