JBL JR 300 BT Bluetooth слушалки - розеви

SKU
JBLJR300BTPIK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Легендарниот звук на JBL е дизајниран да ја ограничи јачината на звукот под 85dB со што ги прави безбедни дури и за најмладите љубители на музиката.
Децата ќе уживаат во безжична врска до 15 метри оддалеченост, а лесни се и за ракување со кои не е потребна помош од возрасните.
Перничињата за уши и рамката за глава се дизајнирани со кул бои.