JBL JRPOP Green

SKU
JBLJRPOPGRN

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Децата можат да се забавуваат како поп ѕвезди со JBL JR POP Bluetooth звучникот. Родителите не треба да се грижат затоа што се изградени од издржливи материјали и се водоотпорни. Децата можат да уживаат до 5 часа со едно полнење. Забавниот вграден "light mode" ќе ги вклучи младите музички фанови со музиката. Ултра-пренослив, со големини за мали раце. Плус, JBL JR POP обезбедува одлични JBL звуци за магична забава.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
Боја
Green
Bluetooth
Bluetooth 4.2 wireless technology
Speaker Power
3W
Батерија
Капацитет на батеријата: 600mAh
Време за полнење : 2 часа
Активно слушање : до 5 часа
Wireless connection
Bluetooth
Димензија и тежина
Димензии : 3.97cm x 8.78cm x 7.55cm
Тежина : 0.12kg

Што има во кутијата?
1 x JBL JR POP звучник
1 x Micro USB кабел за полнење
1 x Сигурносни инструкции
1 x Упатство
2 x Налепници
1 x Гаранција

Product declaration