JBL Under Armour BT BKR

SKU
UAONEARBTBKR

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Bluetooth слушалки специјално дизајнирани за во теретана.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
Големина
No
Connectivity
Bluetooth
Earphone type
Headphone
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7
Бои
Black
Батерија
До 16 часа на батерија.

Product declaration