JBL Xtreme 2 - Blue

SKU
JBLXTREME2BLUEU
 

Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

MARSHALL WILLEN - BLACK & BRASS
MARSHALL WILLEN - BLACK & BRASS
8.990 МКД

Достапен производ

JBL GO 3 Red
JBL GO 3 Red
2.690 МКД

Достапен производ

Harman Kardon Onyx Studio 8 Champagne
Harman Kardon Onyx Studio 8 Champagne
17.990 МКД

Достапен производ

JBL CLIP 4 ECO WHITE
JBL CLIP 4 ECO WHITE
3.990 МКД

Достапен производ

Harman Kardon Aura Studio 3 - црн
Harman Kardon Aura Studio 3 - црн
19.990 МКД

Достапен производ

JBL Clip 4 Sqaud
JBL Clip 4 Sqaud
3.990 МКД

Достапен производ

MARSHALL Kilburn II Black
MARSHALL Kilburn II Black
19.990 МКД

Достапен производ

JBL GO3 ECO BLUE
JBL GO3 ECO BLUE
2.690 МКД

Достапен производ

Детали

JBL Xtreme 2 - Blue

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
Боја
Dark Blue
Speaker connectivity
3.5 mm, Bluetooth
Bluetooth
Bluetooth 4.2 wireless technology
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE
Transducers
Woofer 2 x 2.75 inch
Frequency
55Hz–20kHz
Signal-to-noise
>80dB
Батерија
Lithium-ion Polymer 36Wh
Димензија и тежина
136 x 288 x 132mm
Што има во кутијата?
1 x JBL XTREME 2 1 x адаптер за напојување 1 x ремен 1 x водич за брзо стартување 1 x Сигурносен лист 1 x Гарантен лист

Product declaration