Kalyf Speck iPad 6, iPad 5, iPad Pro 9.7, All iPad Air Balance Folio Print - Bikeparts Black/Ash Grey

SKU
91503-6847

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Боја
Metallic sky
Капацитет
No
Материјал
Polyurethane
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)

Product declaration