Kalyf Speck iPad 6, iPad 5, iPad Pro 9.7, All iPad Air Balance Folio Print - Bikeparts Black/Ash Grey

SKU
91503-6847

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Боја
Metallic sky
Капацитет
No
Материјал
Polyurethane
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)

Product declaration