Kalyf Speck iPad Mini 5(4) StyleFolio Deep Sea Blue/Nickel Grey

SKU
71805-B901(SPK- A4172)

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Боја
Metallic sky
Капацитет
No
Материјал
Polyurethane
iPad компатибилност
iPad mini 5, iPad mini 4
Тип на футрола
Front case, Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration