Kalyf Speck iPad Mini 5(4) StyleFolio Deep Sea Blue/Nickel Grey

SKU
71805-B901(SPK- A4172)

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Боја
Metallic sky
Капацитет
No
Материјал
Polyurethane
iPad компатибилност
iPad mini 5, iPad mini 4
Тип на футрола
Front case, Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration