Kalyf Speck iPhione XS/X PRESIDIO GRIP (BLACK/DARK POPPY RED)

SKU
117124-C305

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Боја
Defiant Black-Red
Големина
No
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X

Product declaration