Kalyf Speck iPhione XS/X PRESIDIO GRIP (BLACK/DARK POPPY RED)

SKU
117124-C305

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Боја
Defiant Black-Red
Големина
No
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs, iPhone X

Product declaration