KENU Airframe Universal Plus White:

KENU Airframe Universal Plus White

SKU
AF2-WH-NA

KENU Airframe Universal Plus обезбедува рационално и безбедно искуство за возачите кои бараат да го монтираат својот уред на повидок. Совршен за гледање на вашиот GPS и стриминг музика и работи со сите паметни телефони со до шест инчни екрани.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
KENU Airframe Universal Plus обезбедува рационално и безбедно искуство за возачите кои бараат да го монтираат својот уред на повидок. Совршен за гледање на вашиот GPS и стриминг музика и работи со сите паметни телефони со до шест инчни екрани.
Производител
Kenu
EAN code
858160003320
End of life
No
Боја
бела
Капацитет
No
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus