KENU Airframe Universal Plus White

SKU
AF2-WH-NA

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

KENU Airframe Universal Plus обезбедува рационално и безбедно искуство за возачите кои бараат да го монтираат својот уред на повидок. Совршен за гледање на вашиот GPS и стриминг музика и работи со сите паметни телефони со до шест инчни екрани.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Kenu
Weight
0.1000
EAN code
858160003320
Боја
бела
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus

Product declaration