Knomo ALBION Leather Backpack 15inch - Black

SKU
45-401-BLK

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Albion претставува ранец изработен во современ стил и со висок квалитет. Надворешнио мореден дизајн е изработен од квалитетна кожа со што се добива ранец со несекојдневен шарм и неверојатни способности.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Knomo
Weight
43466.0000
EAN code
5055385416361
Боја
Black
Материјал
Leather
Case Size
15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012-2015), MacBook Pro 15" (mid 2012 or older)
Димензија и тежина
Dimensions: H43 x W33 x D14cm Fits (up to) 15" Laptop Weight: 1.1kg

Product declaration