Knomo BARBICAN Leather Sleeve 12inch - Black

SKU
45-100-BLK

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Заштитете го Вашиот MacBook или Ultrabook со нашиот Barbican Sleeve. Направен е од квалитетна кожа и служи за одржување на состојабата на Вашиот уред, притоа обезбедувајќи повисок естетски изглед.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Knomo
Weight
0.2000
EAN code
5055385416224
Боја
Black
Модел
No
Големина
12inch
Капацитет
No
Бои
Black
Материјал
Leather
Case Size
12"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook 12"

Product declaration