Knomo HANSON Backpack 15inch - Olive

SKU
156-401-OLI

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Карактеристики:

  • Класичен, низок профил дизајн
  • Изработено од еколошко PET платно со потполна житна кожа
  • Лесна конструкција
  • Прилагодливи обложени ленти за на рамо
  • Преден оддел за галантерија со организирање на џебови
  • Кожна обвиена горна рачка

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Knomo
EAN code
5055385423741
Боја
Olive
Големина
15inch
Бои
Green
Материјал
Canvas, Leather
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" (mid 2012 or older)
Димензија и тежина
16.25" x 12.25" x 4.75"
Capacity
18 L

Product declaration