Knomo KNOMAD II Zip Around Folio 10.5inch - Cherry

SKU
119-068-CRY

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Уникатниот распоред на торбата го прави Knomo лесен за употреба без никаков проблем.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Knomo
Weight
0.2000
EAN code
5055385424823
Боја
Red
Модел
No
Големина
10.5inch
Капацитет
10.5inch
Материјал
Nylon
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Sleeve
Sleeps/wakes iPad
No

Product declaration