Knomo LIVEFREE Backpack 15inch - Navy

SKU
159-401-WNY

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

За оние кој сакаат ранец за повеќе намени, кои може секаде да го носите, Knomo LIVEFREE ранецот е вистинскиот избор за вас.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Knomo
EAN code
5055385424571
Боја
Dark Blue
Големина
15inch
Бои
Blue
Материјал
Leather, Polyester
Case Size
15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 13", MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" (mid 2012 or older)
Димензија и тежина
Димензии: 40 cm x 30 cm x 21 cm
Должина на ременчето: 103см
Тежина: 1.4кг
Capacity
Капацитет: 20.4L

Product declaration