Lacie 4TB Rugged Thunderbolt & USB 3.1 Type C w integrated cable

SKU
STFS4000800

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
LaCie
Weight
0.4000
EAN code
3660619400447
Модел
4TB
Големина
4TB
End of life
No
Maconomy Stock Availability
No
Боја
Orange
Меморија
No
Капацитет
4 TB
HDD trays
No
Интерфејс
Thunderbolt, USB-C

Product declaration