Lacie 4TB Rugged Thunderbolt & USB 3.1 Type C w integrated cable

SKU
STFS4000800

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
LaCie
Weight
0.4000
EAN code
3660619400447
Модел
4TB
Големина
4TB
End of life
No
Maconomy Stock Availability
No
Боја
Orange
Меморија
No
Капацитет
4 TB
HDD trays
No
Интерфејс
Thunderbolt, USB-C

Product declaration