Lacie 6TB d2 Professional USB-C [7200] (Enterprise, bk)

SKU
STHA6000800

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Product Highlights: 6TB Storage Capacity 1 x USB 3.1 Gen 1 Type-C Port 7200 rpm Disk Speed Speeds of up to 240 MB/s Seagate BarraCuda Pro Drive Aluminum Unibody Design Rescue Data Recovery Services Compatible with Thunderbolt 3 Compatible with Windows & Mac

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
LaCie
EAN code
3660619403967
Големина
6TB
End of life
No
Боја
Jet Black
Капацитет
6 TB
Материјал
Aluminium
Интерфејс
USB-C

Product declaration