Lacie 6TB d2 Professional USB-C [7200] (Enterprise, bk)

SKU
STHA6000800

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Product Highlights: 6TB Storage Capacity 1 x USB 3.1 Gen 1 Type-C Port 7200 rpm Disk Speed Speeds of up to 240 MB/s Seagate BarraCuda Pro Drive Aluminum Unibody Design Rescue Data Recovery Services Compatible with Thunderbolt 3 Compatible with Windows & Mac

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
LaCie
EAN code
3660619403967
Големина
6TB
End of life
No
Боја
Jet Black
Капацитет
6 TB
Материјал
Aluminium
Интерфејс
USB-C

Product declaration