Leef iBridge Air Black 128GB

SKU
LIBA00KK128A1

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Leef iBridge Air Black 128GB

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Leef
Weight
0.1000
EAN code
859209007644
Модел
128 GB
Големина
No
End of life
No
Боја
Black
Капацитет
128 GB
Материјал
Plastic
Compatibility OS
El Capitan, Sierra
Compatibility iOS
iOS 10 and higher

Product declaration