Leef iBridge Air Black 128GB

SKU
LIBA00KK128A1

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Leef iBridge Air Black 128GB

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Leef
Weight
0.1000
EAN code
859209007644
End of life
No
Боја
Black
Материјал
Plastic
Compatibility OS
El Capitan, Sierra
Compatibility iOS
iOS 10 and higher

Product declaration