Leef iBridge Air Black 64GB

SKU
LIBA00KK064A1

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Leef iBridge Air Black 64GB

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Leef
Weight
0.1000
EAN code
859209007637
Модел
64 GB
End of life
No
Боја
Black
Капацитет
64 GB
Материјал
Plastic
Compatibility OS
El Capitan, Sierra
Compatibility iOS
iOS 10 and higher

Product declaration