Leef Bridge Type-C 64GB - Black

SKU
LBC000KK064A1

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Have you ever wished you could do more with your Android phone or tablet when it comes to managing, storing, and sharing your content? Leef Bridge-C empowers you to manage content quickly and easily with its custom application and dual USB Type-A / Type-C connectors.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Leef
Weight
0.1000
EAN code
0855284005889
Модел
64 GB
Големина
No
End of life
No
Боја
Black
Меморија
No
Капацитет
64 GB
HDD trays
No
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration