Leitz Complete Tablet Bag Smart Traveller 10inch - Black

SKU
60380095
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Tempered Glass Screen Protector for iPad 10th generation
Tempered Glass Screen Protector for iPad 10th generation
2.990 МКД

Достапен производ

Smart Folio for iPad (10th generation) - Sky
Smart Folio for iPad (10th generation) - Sky
7.590 МКД

Достапен производ

Rollcase for iPad 10th generation | Ballet Pink
Rollcase for iPad 10th generation | Ballet Pink
2.990 МКД

Достапен производ

Next One iPad 11 inch Scribble | Screen protector
Next One iPad 11 inch Scribble | Screen protector
Special Price 1.390 МКД
Regular Price 2.990 МКД

Достапен производ

Next One iPad 12.9 inch Scribble | Screen protector
Next One iPad 12.9 inch Scribble | Screen protector
2.990 МКД

Достапен производ

Smart Folio for iPad Air (5th generation) - Marine Blue
Smart Folio for iPad Air (5th generation) - Marine Blue
7.590 МКД

Достапен производ

EPICO KEYBOARD CASE iPad Pro 11" (2018) / iPad Pro 11" (2020) / iPad Pro 11" (2021) / iPad Air 10,9 - QWERTY - Black
EPICO KEYBOARD CASE iPad Pro 11" (2018) / iPad Pro 11" (2020) / iPad Pro 11" (2021) / iPad Air 10,9 - QWERTY - Black
6.690 МКД

Достапен производ

Rollcase for iPad 10th generation | Black
Rollcase for iPad 10th generation | Black
2.990 МКД

Достапен производ

Детали

Квалитетна лесна и компактна деловна ташна со еден главен предел и помал преден дел. Одличен и елегантен дизајн со патент со елегантни метални токи. Носете ја со прилагодлив рамен појас.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Leitz
EAN code
4002432103652
Боја
Black
Големина
No
Материјал
Leather, Metal/Steel, Polyester
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Bag, Hard case

Product declaration