Leitz Complete Tablet Bag Smart Traveller 10inch - Black

SKU
60380095

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Квалитетна лесна и компактна деловна ташна со еден главен предел и помал преден дел. Одличен и елегантен дизајн со патент со елегантни метални токи. Носете ја со прилагодлив рамен појас.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Leitz
EAN code
4002432103652
Боја
Black
Големина
No
Материјал
Leather, Metal/Steel, Polyester
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Bag, Hard case

Product declaration