LifePrint Film - 30 Pack

SKU
LPFILM30
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Фото-хартијата LifePrint со леплива позадина ви овозможува лесно и брзо печатење фотографии од Вашиот iPhone. Сега лесно можете да ја декорирате вашата соба и персонализирате просторот со вашите омилени спомени. Фотографската хартија LifePrint не бара мастило и работи на принципот на ZINK технологијата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Lifeprint
Weight
0.0000
Боја
No
End of life
No
Капацитет
No
Connectivity
No