LIFX Beam паметни светлечки ленти - 6 ленти

SKU
L3BEAMKITIN
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Динамично светло за перфектно осветлување на вашиот простор. Ексклузивни ефекти, 16 милиони бои и полихромна технологија.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
LIFX
End of life
No
HomeKit compatibility
No