LIFX Mini Colour and White Wi-Fi Smart LED Light Bulb E27

SKU
L3A19MC08E27
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

LIFX е LED паметна светлина која користи Wi-Fi за да донесе жива боја во вашиот дом. Едноставна апликација ви овозможува да го прилагодите искуството; контролирајте едно светло или целиот ваш дом. LIFX е најсветлата LED-сијалица со можност за Wi-Fi со 16 милиони бои, вклучително и топло до ладно бели нијанси без потреба од централен управувач. LIFX работи со водечки платформи за глас и паметен дом.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
LIFX
End of life
No
HomeKit compatibility
No
Connectivity
Wi-Fi
Lumen Output
800 Lumen