Linksys Velop VLP0101 AC1200 1PK

SKU
VLP0101-EU

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Најдовме други производи кои би ви се допаднале

Linksys Velop VLP0102 AC2400 2PK
Linksys Velop VLP0102 AC2400 2PK
11.990 МКД

Linksys Velop VLP0103 AC3600 3PK
Linksys Velop VLP0103 AC3600 3PK
16.990 МКД

Детали

Velop Dual-Band серијата е целосен систем за Wi-Fi за целокупниот дом на модуларни јазли кои работат беспрекорно заедно за да создадат една мрежа со голема брзина и мрежи со голема достапност за целиот ваш дом. За разлика од традиционалните рутери со проширувачи на опсег, таа користи само еднo име и лозинка за Wi-Fi мрежа за да ви овозможи беспрекорно и сигурно Wi-Fi насекаде. Интелигентната мрежна Wi-Fi функционалност Velop, лесното поставување и убавиот дизајн го прават овој рутер совршена надградба од традиционалниот рутер систем.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Linksys
Weight
0.9000
Големина
No
End of life
No

Product declaration