Logitech Ulimate Ears BOOM 3 - Night Black

SKU
984-001360
 

Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

MARSHALL WILLEN - BLACK & BRASS
MARSHALL WILLEN - BLACK & BRASS
8.990 МКД

Достапен производ

JBL GO 3 Red
JBL GO 3 Red
2.690 МКД

Достапен производ

Harman Kardon Onyx Studio 8 Champagne
Harman Kardon Onyx Studio 8 Champagne
17.990 МКД

Достапен производ

JBL CLIP 4 ECO WHITE
JBL CLIP 4 ECO WHITE
3.990 МКД

Достапен производ

Harman Kardon Aura Studio 3 - црн
Harman Kardon Aura Studio 3 - црн
19.990 МКД

Достапен производ

JBL Clip 4 Sqaud
JBL Clip 4 Sqaud
3.990 МКД

Достапен производ

MARSHALL Kilburn II Black
MARSHALL Kilburn II Black
19.990 МКД

Достапен производ

JBL GO3 ECO BLUE
JBL GO3 ECO BLUE
2.690 МКД

Достапен производ

Детали

Logitech Ulimate Ears BOOM 3 - Night Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Logitech
Weight
0.9000
EAN code
5099206080287
Боја
Black
Големина
No
Бои
Black
Speaker connectivity
Bluetooth
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 11" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad (5. gen - 2017)
Compatibility
За репродукција на звук: паметни телефони, таблети и други уреди што поддржуваат Bluetooth и Bluetooth Smart®
Amplifier
Максимално ниво на звук: 90dBA
Frequency
90Hz - 20kHz
Батерија
Литиум-јонска батерија со можност за полнење до 15 часа
Audio Driver
Две 2" драјвери и два 2" x 4" Passive Radiators.

Product declaration