MacBook Air Retina: M1 256GB - Gold

SKU
MGND3MK

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

MacBook Air M1 13.3" 8 CPU | 7 GPU | 8 GB | 256 GB SSD | Gold   + 57.699 МКД   72.690 МКД

57.699 МКД

Избрана конфигурација
   
  Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

  Достапност

  ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Производител
  Apple
  Капацитет
  256 GB
  Дисплеј
  13"

  Product declaration