MacBook Air Retina: M1 512GB - Space Gray

SKU
MGN73MK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

MacBook Air Retina: M1 512GB - Space Gray   + 74.990 МКД   83.990 МКД

74.990 МКД

Избрана конфигурација
   
  Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

  Достапност

  Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.
  EDU ПОПУСТ
  More details >

  ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Производител
  Apple
  Капацитет
  512 GB
  Дисплеј
  13"

  Product declaration