MacBook Pro 13": M1 256GB - Space Gray

SKU
MYD82MK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

MacBook Pro 13": M1 256GB - Space Gray   + 80.990 МКД   86.990 МКД

80.990 МКД

Избрана конфигурација
   
  Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

  Stock information

  Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.
  EDU ПОПУСТ
  More details >

  ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Производител
  Apple
  End of life
  No
  Капацитет
  256 GB
  Дисплеј
  13"
  Гаранција
  1 година Apple интернационална гаранција

  Product declaration