Apple Rechargeable Battery - 17inch MacBook

SKU
MA458G/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Батерија на полнење за дополнително уживање со вашиот MacBook 17"

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0000
EAN code
885909109074
Боја
сребрена
Модел
No
Големина
No
Charger type
No

Product declaration