Apple Rechargeable Battery - 17inch MacBook

SKU
MA458G/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Батерија на полнење за дополнително уживање со вашиот MacBook 17"

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0000
EAN code
885909109074
Боја
Silver
Модел
No
Големина
No
Charger type
No

Product declaration