Magnetic car holder EPICO - space gray:

Magnetic car holder EPICO - space gray

SKU
9915101900008

Epico Magnetic Vent Mount е универзален, магнетски држач кој е одличен помошник за вашиот мобилен телефон. Мобилниот држач за вашиот автомобил е изработен од висококвалитетни материјали и може да се потпрете на него за да го одржите вашиот мобилен телефон во место. Со минимални димензии и одлична стабилност, Epico совршено се вклопува во било која решетка за вентилација. Инсталацијата е едноставна и може да биде направена од било кој. Само монтирајте го држачот на вентилационата решетка на автомобилот и уживајте во удобноста додека сте во движење. Можете да го закачите вашиот телефон вертикално и хоризонтално.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
  • Epico Magnetic Vent Mount е наменета за мобилни телефони во автомобилот
  • Минимални димензии и одлична стабилност
  • Изработени од висококвалитетни материјали
  • Мобилен држач кој се вклопува во вентилационата решетка
  • Универзален дизајн
  • Едноставна инсталација
Производител
EPICO
End of life
No
Материјал
TPU
Боја
Вселенски сива