Netatmo - Weather Station:

Netatmo - Weather Station

SKU
NWS01-EC
Netatmo метеоролошката станица за во затворен простор ја мери удобноста во Вашиот дом преку обезбедување на витални информации и алармирање за тоа кога треба да го проветрите Вашиот дом со цел да се намали нивото на загадување.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Netatmo метеоролошката станица за во затворен простор ја мери удобноста во Вашиот дом преку обезбедување на витални информации и алармирање за тоа кога треба да го проветрите Вашиот дом со цел да се намали нивото на загадување.
Производител
Netatmo
Weight
No
EAN code
3700730500104
End of life
No
Боја
сребрена
Бои
No
Капацитет
No
Connectivity
No
Compatibility OS
No
Compatibility iOS
iOS 9 and higher
tvOS compatibility
No
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9", iPad Pro 9.7", iPad (5. gen - 2017), iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad with Retina Display, iPad (3. gen), iPad 2
iPod Compatibility
iPod touch (5th gen.)
Apple TV compatibility
No
Mac компатибилност
No
Android Compatibility
No
Compatibility
No
Wireless connection
No
Wired Connection
No
Сензори
No
Audio
No
Видео формати
No
Екран
No
Metrics Tracked
No
Отпорност на вода
No
Conditions of Use
No
Care
No
Power
No
Батерија
No
Environmental Requirements
No
Lumen Output
No
Hue bulb
No
Hue Light Output
No
Hue bridge
No
Меморија
No
Syncing
No
Димензија и тежина
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No