Microsoft Office Home & Business за Mac

SKU
W6F-00952

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Office Home & Business 2016 вклучува:
  • Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, OneNote 2016 и Outlook
  • Напишете го она што го сакате со помош во полето "Tell Me" на лентата и ќе ви каже како да го направите тоа.
  • Новите теми ви дозволуваат да го изберете изгледот на Office. Темите на темно и темно сива обезбедуваат висок контраст кој е полесен за очите, а шарената тема ви дава модерен изглед кој е конзистентен во сите ваши уреди.
  • Направете повеќе со Word docs: отворете PDF и уредувајте го, пуштете online видео и гледајте го без да го изгасите doc и искористете ја функцијата Read Mode за работење без никакви пречки на било кој екран.
  • Шаблоните на Excel го прават најголемиот дел од поставувањето и дизајнот за вас, за да можете да се фокусирате на вашите информации.
  • Креирајте релевантни презентации со новата усогласеност, усогласување со боја и други алатки за дизајн во PowerPoint и лесно споделете ги на интернет.
  • Нацртајте, напишете, кликнете или пребришете ги белешките во OneNote. Вашите мултимедиа белешки се зачувуваат, се пребаруваат и синхронизираат со OneNote - апликациите на вашите други уреди.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Microsoft
Weight
0.1000
EAN code
889842096200
Модел
No
Големина
No
End of life
No

Product declaration