Apple Mini Displayport to VGA Adapter

SKU
MB572Z/B

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Секој Mac со Mini DisplayPort ви овозможува да поврзете надворешен екран или проектор користејќи адаптер. Можете да користите надворешен екран како свој главен работен простор или да ја проширите вашата работна површина, или можете да работите во mirrored режимот со проектор за да можете да видите што гледа вашата публика.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
885909631018
Модел
No
Големина
No
MagSafe compatibility
No
Mac компатибилност
iMac, MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" (2012 or older), MacBook Pro 15" (mid 2012 or older), MacBook Pro 17"

Product declaration