Mixberry - 5 Lens Set

SKU
MXB5LENS

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Карактеристики :

  • Комплет од 5 леќи
  • Универзален приклучок
  • Висока осетливост на светлина
  • Изработено од алуминиум и оптичко стакло
  • Работи на предната камера и на задната
  • Компатибилен со повеќето паметни телефони и таблети
  • Доаѓа со куќиште за леќа и крпа за чистење

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
MiLi
Боја
црна
End of life
No
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Connectivity
No

Product declaration