Moshi Capto for iPhone XS Max - Black

SKU
99MO114002
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

NEXT ONE All-rounder glass screen protector for iPhone 15 Pro Max
NEXT ONE All-rounder glass screen protector for iPhone 15 Pro Max
1.890 МКД

Достапен производ

NEXT ONE All-rounder glass screen protector for iPhone 15 Pro
NEXT ONE All-rounder glass screen protector for iPhone 15 Pro
1.890 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Pro Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Pro Clear Case with MagSafe
4.590 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Pro Max Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Pro Max Clear Case with MagSafe
4.590 МКД

Достапен производ

Next One All-rounder glass screen protector for iPhone 14 Pro Max
Next One All-rounder glass screen protector for iPhone 14 Pro Max
1.890 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Pro Silicone Case with MagSafe - Midnight
iPhone 14 Pro Silicone Case with MagSafe - Midnight
4.590 МКД

Достапен производ

iSTYLE HERO MAGNETIC CASE iPhone 14 Pro (6,1") Transparent
iSTYLE HERO MAGNETIC CASE iPhone 14 Pro (6,1") Transparent
Special Price 1.290 МКД
Regular Price 1.890 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Clear Case with MagSafe
4.590 МКД

Достапен производ

Детали

Capto е тенка футрола со MultiStrap ™ кој носи нова функционалност на вашиот iPhone. Дизајниран за активен животен стил, Capto обезбедува сигурно затегнување кога сте во движење, така што вашиот телефон е безбедно прикачен на вашето тело. MultiStrap ™, исто така, може да се користи како поткрепа за безжично гледање видеа.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Боја
Black
Големина
No
Бои
Black
MagSafe compatibility
No
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration