Moshi Car Vent Mount - Black

SKU
99MO086007
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

EPICO USB-C HUB Multiport 8IN1
EPICO USB-C HUB Multiport 8IN1
Special Price 6.390 МКД
Regular Price 9.990 МКД

Достапен производ

EPICO Car Extendable Holder - black
EPICO Car Extendable Holder - black
3.490 МКД

Достапен производ

EPICO 3IN1 MagSafe Wireless Charger - black
EPICO 3IN1 MagSafe Wireless Charger - black
9.990 МКД

Достапен производ

Детали

Moshi Car Vent Mount Ви овозможува едносавен начин за да направите држач во Вашиот автомобил за Вашиот телефон без потреба од вакум или лепило. Држачот се поставува директно на ветнилите за воздук и доволно е лесен за било кој телефон до големина од 6 инчи. Едноставен е направен за да може да се користи со една рака и да се ротира хоризонтално или вертикално. Одличен е за GPS навигирање, пуштање музика, повици и друго.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.1000
EAN code
4712052318823
Боја
Black
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Материјал
Metal/Steel, Plastic
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE

Product declaration