Moshi ClearGuard Air 13 Keyboard Protector for MacBook Air 13 - Clear

SKU
99MO021922

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштитете ја вашата MacBook Air тастатура од прашина и други нечистотии со Moshi ClearGuard. Оваа заштита ја одржува вашата тастатура чиста и во одлична состојба за пишување.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Боја
Clear / Transparent
Големина
No
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018)

Product declaration