Moshi - HDMI to VGA Adapter with Audio - Silver

SKU
99MO023207
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

240W USB-C Charge Cable (2 m)
240W USB-C Charge Cable (2 m)
2.290 МКД

Достапен производ

USB-C Woven Charge Cable (1m)
USB-C Woven Charge Cable (1m)
1.790 МКД

Достапен производ

MagSafe Charger
MagSafe Charger
3.890 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to USB Cable (1 m)
Apple Lightning to USB Cable (1 m)
1.790 МКД

Достапен производ

Apple USB-C to Lightning Cable (2 m)
Apple USB-C to Lightning Cable (2 m)
2.490 МКД

Достапен производ

Apple USB-C to Lightning Cable (1 m)
Apple USB-C to Lightning Cable (1 m)
1.790 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
Apple Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
690 МКД

Достапен производ

Apple USB-C to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
Apple USB-C to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
690 МКД

Достапен производ

Детали

Ултра компактибилниот HDMI на VGA адаптер со аудио ви овозможува да го поврзете Вашиот MacBook или Apple TV со VGA проектор, ТВ или монитор. Адаптерот има 8.5mm headphone jack за чист звук при презентации и видеа. Алуминиумското куќиште содржи целосен конвертор кој ги подржува сите стандардни излезни резолуции до 1080p на 60Hz. Дизајниран за да биде пренослив и нема потреба од надворешна енергија.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.1000
EAN code
4712052315549
Боја
Silver
Модел
No
Големина
No
Length
No
Компатибилност - адаптер
3.5mm mini-jack, HDMI, VGA
Mac компатибилност
MacBook Pro 13" Retina (2013-2015)

Product declaration