Moshi High Speed HDMI Cable 2m - White

SKU
99MO023126
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Корисниците кои бараат одлични перформанси, не треба да бараат никој друг освен Moshi's High Speed HDMI кабелот. Кабелот е изработен од бакар, кој гарантира беспрекорен пренос на податоци со брзина од 18 Gbps, идеален за апликации со висок квалитет (4K) и видео и аудио. Покрај тоа, елоксираното алуминиумско куќиште ги блокира несаканите пречки.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.0500
EAN code
4712052316775
Боја
бела
Големина
2m
Compatibility
Apple TV (3th gen.), Apple TV (4th gen.)

Product declaration