Moshi iGlaze Armour for iPhone 6 Plus - Golden Rose

SKU
99MO080305

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Минимален дизајн со максимална заштита, iGlaze гарантира заштита за Вашиот iPhone од секојдневните удари, падови и гребнатинки. Лесната и издржлива футрола е направен од цврста обвивка која заштитува од шокови без да му наштити на изгледот на Вашиот iPhone.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
4712052319271
Боја
Розево златна
Големина
iPhone 6 Plus/6s Plus
Материјал
Aluminium, Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 6s Plus, iPhone 6 Plus

Product declaration