Moshi iGlaze Armour for iPhone 6 Plus - Golden Rose

SKU
99MO080305
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Минимален дизајн со максимална заштита, iGlaze гарантира заштита за Вашиот iPhone од секојдневните удари, падови и гребнатинки. Лесната и издржлива футрола е направен од цврста обвивка која заштитува од шокови без да му наштити на изгледот на Вашиот iPhone.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Incase
EAN code
4712052319271
End of life
No
Боја
Розево златна
Материјал
Aluminium, Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 6s Plus, iPhone 6 Plus