Moshi Ionbank 3K (3200 mAh) Lightning Soft vegan leather - Black

SKU
99MO022128
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Apple 20W USB-C Power Adapter
Apple 20W USB-C Power Adapter
1.990 МКД

Достапен производ

iStyle 20W PD CHARGER BUNDLE - ALB
iStyle 20W PD CHARGER BUNDLE - ALB
2.490 МКД

Достапен производ

iStyle 5000mAh ALUMINIUM MAGNETIC WIRELESS POWERBANK - SPACE GRAY
iStyle 5000mAh ALUMINIUM MAGNETIC WIRELESS POWERBANK - SPACE GRAY
3.690 МКД

Достапен производ

Apple 35W Dual USB-C Port Power Adapter
Apple 35W Dual USB-C Port Power Adapter
4.490 МКД

Достапен производ

USB-C to Apple Pencil Adapter
USB-C to Apple Pencil Adapter
890 МКД

Достапен производ

Apple USB-C Power Adapter - 30W
Apple USB-C Power Adapter - 30W
3.490 МКД

Достапен производ

iSTYLE 20W USB-C PD wall charger
iSTYLE 20W USB-C PD wall charger
Special Price 990 МКД
Regular Price 1.690 МКД

Достапен производ

Apple World Travel Adapter Kit
Apple World Travel Adapter Kit
2.490 МКД

Достапен производ

Детали

Безжичен полнач со мека кожнена надворешност, вграден полнач за iOS уреди како и USB кабел за полнење на батеријата. 3 200mAh батеријата овозможува за Вашиот iPhone 6s 120% повеќе батерија, додека SmartSense електричното коло овозможува да го полните Вашиот уред и IonBank во исто време. IonBank е компитабилен со повеќето заштитни и водоотпорни маски.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.1000
EAN code
4712052319578
Боја
Black
Модел
No
Големина
3K
Charger type
USB
Компатибилност - адаптер
Lightning, USB
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c

Product declaration