Moshi Ionbank 3K (3200 mAh) Lightning Soft vegan leather - Black

SKU
99MO022128

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Безжичен полнач со мека кожнена надворешност, вграден полнач за iOS уреди како и USB кабел за полнење на батеријата. 3 200mAh батеријата овозможува за Вашиот iPhone 6s 120% повеќе батерија, додека SmartSense електричното коло овозможува да го полните Вашиот уред и IonBank во исто време. IonBank е компитабилен со повеќето заштитни и водоотпорни маски.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.1000
EAN code
4712052319578
Боја
Black
Модел
No
Големина
3K
Charger type
USB
Компатибилност - адаптер
Lightning, USB
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c

Product declaration