Moshi iVisor AG Anti-glare Screen Protector for iPad (5th/6th Gen.) - White

SKU
99MO020017

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Moshi iVisor AG Anti-glare Screen Protector for iPad (5th/6th Gen.) - White

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
EAN code
4713057252143
Боја
White
Големина
9.7inch
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Screen Protector

Product declaration