Moshi iVisor AG Anti-glare Screen Protector for iPad (5th/6th Gen.) - White

SKU
99MO020017

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Moshi iVisor AG Anti-glare Screen Protector for iPad (5th/6th Gen.) - White

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
EAN code
4713057252143
Боја
White
Големина
9.7inch
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Screen Protector

Product declaration