Moshi iVisor AG Anti-glare Screen Protector for iPad (5th/6th Gen.) - Black

SKU
99MO020016

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Moshi iVisor AG Anti-glare Screen Protector for iPad (5th/6th Gen.) - Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
EAN code
4713057252136
Боја
Black
Големина
9.7inch
Материјал
Glass
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Screen Protector

Product declaration