Moshi iVisor AG for iPad Pro 11 (2nd Generation) - Black

SKU
99MO020030
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

iVisor AG е следната генерација заштита на екранот за Вашиот уред. Нашиот заштитник за заштита од експликација на блесоци е обработен на површината за да обезбеди зголемена заштита од гребење и да ја одржи максималната јасност.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.0600
End of life
No
Материјал
Glass
Боја
црна
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (1. gen)
Тип на футрола
Screen Protector

Product declaration