Moshi iVisor AG for iPad Pro 12.9 (4th Generation) - Black

SKU
99MO020028
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

iVisor AG е следната генерација заштита на екранот за Вашиот уред. Нашиот заштитник за заштита од експликација на блесоци е обработен на површината за да обезбеди зголемена заштита од гребење и да ја одржи максималната јасност.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.0800
Боја
Black
Големина
No
Материјал
Glass
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Screen Protector

Product declaration