Moshi SuperSkin for iPhone 11 Pro Max - Matte Clear

SKU
99MO111933
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Moshi's SuperSkin за iPhone е ултра-тенка, заштитна футрола за луѓе кои го ја обожаваат транспарентноста и чувството на нивниот iPhone. Само 0,35 мм, таа е една од најтенките футроли во светот, која нуди супериорна заштита од гребење од клучеви и други секојдневни предмети. Екстремната јасност на SuperSkin овозможува дизајнот на вашиот iPhone да блесне.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max