Moshi Tego Crossbody Sling - Charcoal Black

SKU
99MO110002

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Moshi Tego Crossbody Sling - Charcoal Black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
EAN code
4713057253782
Боја
Jet Black
Материјал
Polyester, Zink Alloy
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad (6. gen - 2018)
Тип на футрола
ранец, Bag

Product declaration