Moshi USB-C кабел за полнење (2m) - бел

SKU
99MO084100

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Наполнете го било кој USB-C уред со Moshi USB-C кабелот за полнење. Moshi USB-C кабелот има LED сијаличка која покажува колку Вашиот уред е наполнет. Способен е да пренесе енергија до 60W.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Moshi
Weight
0.1000
EAN code
4712052318397
Боја
White
Модел
No
Големина
No
Length
2 meters
Компатибилност - адаптер
USB-C
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration